::(: Manga Toplista :)::

» Spore doladowanie... Koment
» Naruto #71 drugi na... Kome
» Powrot / Japanicon 2015 - K
» Shingeki no Kyojin #72
» Regulamin

» Polcon 2015 - relacja
» Bleach movie 3: Fade to Black
» Dzień Japoński Poznań Malta...
» Hajime No Ippo
» Ruchomy Zamek Hauru
» Grave of the Fireflies ...
» Fate/stay night
» Manga & Anime
» [DB] Świat przedstawiony
» Pyrkon 2009 - relacja
  Anime ZenreiAnime & Emulation Site
Anime & Emulation Site

[DB] Samochody Dodał/a: Philips84
2006-10-17 18:07
Samochody Pod tym hasłem znajdziecie krótkie opisy pojazdów naziemnych, używanych przez mieszkańców świata Dragon Bali.
Specyfikacja:
1. Samochód Gyuu Mao - własność ojca ChiChi. Jest wyposażony w opcje samo-transformacji i dwoje drzwi. Na przedzie maszyny wbudowane są (jak na autko wojownika przystało) dwa karabinki maszynowe.
2. Odrzutowa Momonga - jest to mały powietrzny wóz grawitacyjny, który wyglądem przypomina skuter, jako że zamiast kierownicy ma motocyklowe widełki. Na przedzie ma wbudowane działko, a zamiast kół narty.
3. Tzw. Czterogwiazdkowy Srebrny Model -bardzo miły dla oka, do lotu wykorzystuje technologie antygrawitacji. Może transformować się i mieści dwie osoby. Ma dwa reflektory oraz wyloty wydechowo-chłodnicze po obu stronach. Takiego modelu w wydaniu służbowym używali m.in. policjanci ścigający Kushami.
4. Taksówki Zachodniej Stolicy - używane w rodzinnym mieście Bulmy. Zgodnie z przepisami maszyna ma cztery wejścia i każde unosi się do góry - aby można było dostać się do środka. Samochód ma przednie i tylne siedzenia. Na górze widnieje podświetlony napis 'TAXI'. Jak w poprzednim modelu, są tu dwa wyloty chłodniczo-wydechowe.
5. Samochód Yajirobei - był powietrznym wozem prowadzonym przez Yajirobei. Byt, ponieważ wysadziły go Androidy 19 i 20.
6. Pierwszy Familijny Samochód Goku -jest to pierwszy samochód Songa, który nabył po małżeństwie z ChiChi. Czarny z wbudowanymi dwoma bocznymi stabilizatorami -przypominają skrzydła. Samochód można transformować; ma przednie i tylne fotele z tym, że z przodu mieści się tylko jedna osoba.
7. Drugi Familijny Samochód Goku - model wygląda jak samochody, które znamy z naszych ulic. Ma dwa wejścia oraz przednie i tylne siedzenia. Po obu stronach samochodu widnieje numer 43. Ma trzy koła i antenę w dachu.
8. Potężna mysz - był to wóz Yamuchy w czasach, gdy był pustynnym bandytą. Z tyłu samochód doczepiono zapasowe koło i kanister z wodą. Może przewozić dwie osoby.
9. Domowy wagon Olonga - jest to mobilny dom Ólonga. Widzimy go na początku serii DB. Po wydobyciu go z kapsułki oferuje sypialnię, kuchnię, łazienkę i duży pokój.
10. Samochód Tonin Jinka - był prowadzony przez bossa Królika z Rabbit Town. Auto przypomina zwykły van, ale przód został przerobiony na królicze oblicze. Samochód ma również ogon królika i takież uszy.
11. Samochód Mr Satana - jak nazwa mówi, jest to limuzyna Mr Satana. Jest czarna i ma dwoje drzwi po każdej stronie. Na górze z każdej strony samochodu widniej napis 'Satan'. Ma również dwie efektowne "opływki" na tyle wozu.
12. Samochody mieszkańców Satan City -prowadzą je ludzie z Satan City. Pojazdy na górze mają napis 69 (satanistyczny ?) i zgodnie z modą wprowadzoną przez największego bohatera Ziemi - dwie "opływki" a la chewrolett.