::(: Manga Toplista :)::

Forum chwilowo nieczynne

» Polcon 2015 - relacja
» Bleach movie 3: Fade to Black
» Dzień Japoński Poznań Malta...
» Hajime No Ippo
» Ruchomy Zamek Hauru
» Grave of the Fireflies ...
» Fate/stay night
» Manga & Anime
» [DB] Świat przedstawiony
» Pyrkon 2009 - relacja
  Anime ZenreiAnime & Emulation Site
Anime & Emulation Site

[DB] Furie Dodał/a: mala123
2006-11-20 20:58
Pierwsza furia w Dragon Ballu. Odbywa się gdy na ziemie przybywa Radim który chciał sprawdzić jak SonGoku rośnie w siłę by zniszczyć planetę lecz jednak dochodzi do kłótni między braćmi. Jeden cios Radzima i SonGoku przegrywa walkę. SonGohan wpada w furie i atakuje Radzima głową niszcząc mu zbroje.

Druga furia. Dzieje się ona podczas walki z Nappom kiedy to mały Chaos oddaje swoje życie by zabić Nappe jednak on uchodzi z życiem. Wtedy to Tenshinhan atakuje Nappe z wielką furią jednak w tym sporze traci jedną ręke jednak jeszcze trzyma się na nogach i ostatkiem sił wystrzelił w Nappe potężny Atak Ki poczym padł na ziemie i zginął. Mimo to Nappie znowu nic nie było.

Trzecia furia. Dzieje się ona już na Namek kiedy to Freezer i jego banda zabijają niewinnych Nameczan wtedy to Gohan wpada w furie i odbija atak ki wystrzelony w małego nameczanina o imieniu Dendy.

Czwarta furia. Dzieje się ona już podczas walki z Freezą kiedy to Vegeta który jest bez szans w walce z Freezą i przegrywa walkę. Wtedy to mały Dendy przywraca siłę, Vegecie który wstaje z dwa razy większą siłą i Furią mimo to przegrywa walkę.

Piąta furia. Jest jedną z najważniejszych furii dzieje się również podczas walki z Freezerem. Kiedy to SonGoku widzi zabitego Vegeta a na dodatek jego najlepszego przyjaciela Kurilina co go najbardziej zabolało. Wtedy to zmienia się w SSJ i pokonuje Freezera.

Szósta furia. To jedna z najważniejszych furii kiedy to Vegeta podczas podróżowania w kosmosie niszcząc wielki Meteor który zagrażał jego życiu zmienia się w poziom.

Siódma furia. To furia podczas sagi Cella (Komórczaka) kiedy to SonGoku uczył SonGohana osiągnąć poz. SSJ wtedy to wycieńczony treningiem SonGohan musi od przeć atak Ki SonGoku by nie odnieść ran wtedy to SonGohan zmienia się w poziom SSJ.

Ósma furia. To furia z wymiaru czasowego Trunksa. Kiedy to SonGohan walczy z Androidami c#17 i c#18 i ginie w walce. Wtedy to Trunks znajduje martwego SonGohana wpada w Furie i zmienia się w SSJ.

Dziewiąta Furia. To furia Future Trunksa który widzi ciężko rannego Vegete po walce z Cellem (Komórczakiem) wtedy to wpada w Furie i zmienia się w poz. USSJ jednak przyrost mięśni spowodował spadek szybkości i Trunks przegrywa walkę.

Dziesiąta furia. To furia z sagi Cella (Komórczaka). Nie odeszło by do niej gdy by nie Android c#16 któremu nikt nie powiedział że z jego ciała Bulma wymontowała Bombe wtedy to Android #16 zostaje zniszczony przez Cella (Komórczaka) jednak jego głowa upada przed SonGohanem tedy to Android coś mówi do SonGohana jednak Cell (Komórczak) nogą niszczy głowę Androida #16 wtedy to Gohan wpada w Furie i zmienia się w SSJ2 i pokonuje Cella (Komórczaka) przy pomocy Vegety i Z Fighters.

Jedenasta furia. To furia Małego Trunksa kiedy to M Vegeta walczy z Fat Buu i zaczyna przegrywać wtedy to Przylatuje mały Trunks i z obawom że coś się stało ojcu z wielką furią atakuje Fat Buu by odsunąć go od M Vegety.

Dwunasta Furia. To furia Vegety kiedy To Vegeta jest świadom że nie pokona Fat Buu a że koło niego Stoi Mały Trunks któremu Fat Buu może zrobić krzywdę wtedy to Vegeta każe Piccolowi zabrać stąd Trunksa i podejmuje próbę swojego najsilniejszego ataku samo zniszczenia mimo to Fat Buu uchodzi z życiem. Vegeta zostaje wskrzeszony i już nie jest pod kontrolom Babidiego.