::(: Manga Toplista :)::

Forum chwilowo nieczynne

» Polcon 2015 - relacja
» Bleach movie 3: Fade to Black
» Dzień Japoński Poznań Malta...
» Hajime No Ippo
» Ruchomy Zamek Hauru
» Grave of the Fireflies ...
» Fate/stay night
» Manga & Anime
» [DB] Świat przedstawiony
» Pyrkon 2009 - relacja
  Anime ZenreiAnime & Emulation Site
Anime & Emulation Site

[Naruto] Cenzura Dodał/a: Philips84
2007-02-18 18:53
Aktualnie Naruto jest emitowany na kanale Jetix. Wersja ta została prawdopodobnie zakupiona od Anglików, oraz jest nieźle ocenzurowana i posiada bezsensowny dubbing. W miejscach gdzie powinny pojawić się sceny z krwią po prostu pojawia sie na chwile czarny obraz lub przeskakuje klatka w filmie. Nawet ocenzurowali pocałunek Naruto z Sasuke.
Zapewne ocenzurowali to aby nie szerzyć wśród dzieci homoseksualizmu :P:P albo czegoś podobnego, chociaż nigdy nie wiadomo co dziecku po takim widoku może strzelić do łba xD. Praktycznie ocenzurowali całkowicie krew, a mianowicie gdy bohater zostaje ranny to zamiast krwi jest tylko ślad po ranie. To jest po prostu bezsensowne. Najlepiej jak by w ogóle Naruto nie puścili w Jetixie, tylko każdy by sobie sam oglądał oryginały japońskie i byśmy byli wszyscy zadowoleni. :D:D:D Ale fakt, że jest się z czego pośmiać np. z dubbingu, a mianowicie takie zwroty jak:
Oryginalnie tłumaczona wersja - dubbingowana wersja
Wioska Ukrytego Liścia - Wioska Ukryta w Liściach
Hokage - Lord Hokage
Uchiha Sasuke [Uczyha Saske] - Ucziha SasUke
Dattebayo - Kumalski
Kage Bushin no Jutsu -> Wielocieniste klon Dżutsu
Na pewno już niedługo pojawi się więcej takich niedociągnięć, oraz ocenzurowanych scen, ale to wszystko z czasem i na pewno to tutaj opiszemy. :)