::(: Manga Toplista :)::

» Spore doladowanie... Koment
» Naruto #71 drugi na... Kome
» Powrot / Japanicon 2015 - K
» Shingeki no Kyojin #72
» Regulamin

» Polcon 2015 - relacja
» Bleach movie 3: Fade to Black
» Dzień Japoński Poznań Malta...
» Hajime No Ippo
» Ruchomy Zamek Hauru
» Grave of the Fireflies ...
» Fate/stay night
» Manga & Anime
» [DB] Świat przedstawiony
» Pyrkon 2009 - relacja
  Anime ZenreiAnime & Emulation Site
Anime & Emulation Site

DB - Yajirobe Dodał/a: Esme
2007-02-28 19:54
Osobnik płci męskiej o długich, ciemnych włosach i czarnych, paciorkowatych oczach. Nosi pomarańczowe kimono i czerwoną bieliznę^^. Jest dosyć silnym człowiekiem, który po mistrzowsku włada mieczem. Jego odwaga zależy przede wszystkim od przeciwnika, z jakim ma się zmierzyć. Raz wydaje się pewnym siebie wojownikiem, z którym nie warto zadzierać. Jednak gdy widzi, że wróg jest znacznie silniejszy od niego, ucieka gdzie pieprz rośnie. Jest samotnikiem. Bywa oschły i wredny. A w życiu ma jeden cel - chronić samego siebie.

Pierwsze spotkanie Yajirobe z Goku było dość niefortunne, bowiem ten zjadł mu rybę. Doszło nawet do walki między nimi. Zapewne na tym jednym spotkaniu by się skończyło, gdyby nie pewien szczegół, Yajirobe na szyi nosił jednogwiazdkową kryształową kulę. Goku pewien, że morderca Krillina na pewno będzie jej szukał, nie odstępował Leśnego Człowieka na krok. Chcąc nie chcąc, Yajirobe został wplątany w walkę z Piccolo Daimao. Gdyby nie on, ranny Goku z pewnością nie przeżyłby. To właśnie on wniósł młodego Saiyajina na szczyt Wieży Karin. Pewien, że zostanie nagrodzony tam sowitą ucztą, był nieco zdziwiony, gdy dostał jedną fasolkę. Później przez przypadek wyruszył z Goku na poszukiwanie \"świętej wody\". Po tych wydarzeniach zamieszkał, a przynajmniej był częstym gościem na Wieży Karin. Nie wiadomo czy powodem tego była sympatia do Karina, czy też do Senzu^^.

Trzy lata później wziął udział w 23 Tenkaichi Budokai. Niestety miał pecha, ponieważ już w eliminacjach musiał się zmierzyć z tajemniczym przeciwnikiem - Shenem, pod którego postacią krył się sam Wszechmogący. Yajirobe przegrał.

Po paru latach wraz z Krillinem, Yamchą, Tenshinhanem i Chaozem zostaje wezwany na trening u Kami-samy, gdyż planecie groziło wielkie niebezpieczeństwo ze strony ziomków Goku - Saiyajin. Nie przykładał się zbytnio do pracy. Walkę Goku z Vegetą obserwował z ukrycia i bynajmniej nie miał zamiaru brać w niej udziału. Jednak, gdy Vegeta zmienił się w Ozaru, Yajirobre zdobył się na odwagę i odciął mu ogon. Gdyby nie ten czyn, wróg z pewnością pokonałby Goku i innych, a następnie zniszczył całą planetę. Obronił też Gohana, gdy Vegeta chciał odciąć i jemu ogon. Później Leśny Człowiek nie zasłynął już z wielkich czynów.