::(: Manga Toplista :)::

Forum chwilowo nieczynne

» Polcon 2015 - relacja
» Bleach movie 3: Fade to Black
» Dzień Japoński Poznań Malta...
» Hajime No Ippo
» Ruchomy Zamek Hauru
» Grave of the Fireflies ...
» Fate/stay night
» Manga & Anime
» [DB] Świat przedstawiony
» Pyrkon 2009 - relacja
  Anime ZenreiAnime & Emulation Site
Anime & Emulation Site

DBZ Film #12 - Fuzja Dodał/a: Magazyn-Kawaii
2007-03-13 15:38
Do pracy trzeba się przykładać nawet w piekle... Ta nieszczególnie sympatyczna prawda zagląda pewnego dnia w oczy młodemu strażnikowi maszyny czyszczącej dusze, gdy totalnie odmóżdżony za pomocą walkmana (ustawionego na full, oczywiście) nie zauważa pewnego niewielkiego problemu... KOCIOŁ JEST PEŁEN!

Zacznijmy jednak od początku. W zaświatach Emma zajmuje się niezwykle odpowiedzialnym zadaniem wysyłania duszyczek w odpowiednie miejsca. Uderzeniem swojej potężnej pieczątki decyduje o odesłaniu delikwenta do nieba lub piekła... ot, dzień jak co dzień. Jednak leni nie brakuje nawet wśród jego podwładnych. Oto bowiem, przez nieuwagę wolkmenomaniaka, maszyna zajmująca się czyszczeniem złych duszyczek robi wielkie, gigantyczne BUM! Nietrudno się domyślić, że skutki są opłakane. Całe zło zawarte w piekielnej maszynerii wydostaje się na wolność i kumuluje w ciele owego nieszczęśnika, w wyniku czego powstaje dość sympatyczny, wydawało by się, potworek o nieco ograniczonym zasobie słownictwa (stąd też jego imię - Janemba, to jedyne słowo które wydaje się znać^^). Na tym jednak nie koniec! Żeby naszym bohaterom nie było zbyt łatwo, na ziemię wracają wszyscy umarli, i tu dopiero zaczyna się zabawa. Co byście powiedzieli, gdyby gigantyczni i denerwujący korek okazał się być spowodowany przemarszem wojsk sprzed kilkaset lat ? Albo na zmarłego przed laty dziadka, siedzącego z radosnym uśmiechem na własnym grobie? Będzie bardzo "wesoło", to trzeba przyznać.

W tym samym czasie w zaświatach trwa Turniej Anoyoichi Budokai. Son Goku i Paikuhan rozpoczęli właśnie niezwykle widowiskowy pojedynek, gdy wtem problemy w dystrykcie Emmy zmusiły ich do zaprzestania walki i udania się na miejsce katastrofy. Na miejscu natykają się na gigantyczne, kosmiczne przemeblowanie. Pałac Emmy otacza jakaś dziwna bariera w kształcie bańki mydlanej, na której siedzi sobie, bawiąc się wręcz doskonale, Janemba. I co z tym fantem począć? Jeśli jeszcze dodamy, że potworek (hehe raczej potworzysko ^^) posiada zdolności telekinezy, czyli przenoszenia przedmiotów (i osób ) za pomocą myśli z miejsca na miejsce, zdołacie sobie zapewne przynajmniej w przybliżeniu wyobrazić ogrom bałaganu, z jakim zmagać się będą musieli nasi bohaterowie.


Trailer: