::(: Manga Toplista :)::

» Spore doladowanie... Koment
» Naruto #71 drugi na... Kome
» Powrot / Japanicon 2015 - K
» Shingeki no Kyojin #72
» Regulamin

» Polcon 2015 - relacja
» Bleach movie 3: Fade to Black
» Dzień Japoński Poznań Malta...
» Hajime No Ippo
» Ruchomy Zamek Hauru
» Grave of the Fireflies ...
» Fate/stay night
» Manga & Anime
» [DB] Świat przedstawiony
» Pyrkon 2009 - relacja
  Anime ZenreiAnime & Emulation Site
Anime & Emulation Site

DB - Pan Dodał/a: Miniman
2007-04-09 19:34
Wikipedia napisała:
Pan (jap. chleb ) - córka Son Gohana i Videl, wnuczka Son Goku i Mr.Satana. Ma ciemne włosy związane pomarańczową chustą, jej strój to czerwona bluzka i jeansowe spodnie z łańcuchem.
Pojawia się po raz pierwszy pod koniec serii Dragon Ball Z, jako mała dziewczynka z ogromnym zapałem do walki. W wieku 4 lat udaje się jej oblecieć Ziemię w zadziwiająco szybki sposób. W serii Dragon Ball GT wraz z Son Gokū i Trunksem leci w kosmos na poszukiwania Czarno gwiazdkowych Smoczych kul.
Dzięki niej Goku przemienił się w SSJ4.

Tak napisali na Wikiepedii... zgodzę się lecz trzeba by to poprawić, zapomnieli napisać o przebojowości Pan... sposobu bycia... lecz nie tak ogólnie...
Pan od początku swojego życia(które poznajemy) jest zakochana w swoim dziadku(Goku) chce zostać, tak jak On, wielkim wojownikiem... zapisuje się na Turniej Sztuk Walki, na którym z początku dzieją się fajne scenki, ta z lodem najlepsza(wg. mnie), pokonuje przeciwników, niestety realizatorzy skupili się na Goku i Nam gdzieś zniknęła....Później znowu widzimy ją w serii GT, lecz nie taką samą.... nie bezradną... tylko już jako wojowniczkę, która walczy o swoje, podczas wylotu w kosmos Pan pokazuje się z różnych stron... raz jest energiczną, nie pokorną dziewczyną, a raz jest spokojna jak baranek... Pan jest dynamiczną postacią, potrafi płakać, jak i również znieść ból z pokorą... Jest silna i potrafi dać komuś w kość... Znalazła przyjaciela Gila ( mało co o Nim nie zapomniałem...ale by było ), był szpiegiem, potem się rozleciał, poskładali Go, i słuch o nim zaginął (szybkie podsumowanie ;])