::(: Manga Toplista :)::

Forum chwilowo nieczynne

» Polcon 2015 - relacja
» Bleach movie 3: Fade to Black
» Dzień Japoński Poznań Malta...
» Hajime No Ippo
» Ruchomy Zamek Hauru
» Grave of the Fireflies ...
» Fate/stay night
» Manga & Anime
» [DB] Świat przedstawiony
» Pyrkon 2009 - relacja
  Anime ZenreiAnime & Emulation Site
Anime & Emulation Site

[DB] Formy Freezera Dodał/a: kozus
2007-06-10 15:43
Freezer (pol. Frizer) - pochodzi z potężnej rasy Changeling'ów, którzy potrafią powiększać kilkakrotnie swoje siły poprzez transformacje. Freezer na Nameck był zmuszony do pokazania swoich wszystkich transformacji. Wiązały się one przede wszystkim ze zmianami wyglądu a także z szybkim przyrostem siły.

Freezer w podstawowej formie.
Zwykła forma Freezy. W tej formie był niski mało umięśniony, nosił taki sam pancerz jak jego sprzymierzeńcy, a z pojazdu zwisał długi ogon. Będąc w tej formie przeważnie używał swojej szybkiej maszyny, dzięki której nie musiał tracić energii na latanie i z łatwością ukrywał swój niski wzrost. Umiejętności i siłę pokazał w walce z kilkoma nameczanami, których pokonał bez trudu. Następnie urwał rękę Nailowi (najsilniejszemu wojownikowi wśród nameczan). Siła Freezy w tej formie wynosiła 530tyś jednostek i walczył z Krilanem, Gohanem i Vegetą.

Druga forma
Do przemiany Freezer został zmuszony przez Vegete, któremu wydawało się, że pokona dawnego pana w podstawowej formie (nie wiedział o pozostałych). Gdy Freezer poddał się transformacji uległ przemianie jego wygląd. Z niskiego chuderlaka przemienił się w wysokiego, umięśnionego olbrzyma z wyprostowanymi rogami. Jego siła także się zmieniła. Po transformacji energia Frezeera wynosi milion jednostek! W tej formie zmierzył się z Krilanem (zabił go nabijając na róg i wrzucając do wody, później odratowany przez Dende), Son Gohanem i Piccolo.

Trzecia forma
Tą przemianę sprowokował Piccolo, był silniejszy od Freezera w drugiej formie. Wygląd tyrana diametralnie się zmienił- wydłużyła mu się twarz, zanikła szyja i nos, a na plecach wyrosły mu kolce. Jednym słowem nie wyglądał apetycznie... Lecz jego siła wzrosła do 2,5 miliona jednostek. Był w niej zaledwie kilka minut ponieważ w tej transformacji pokonał Piccola i obronił się przed atakiem Son Gohana.

Czwarta forma
Po tej przemianie wszyscy zwątpili czy kiedykolwiek pokonają tyrana i wierzyli na powrót do sił Goku, gdyż już w trzeciej formie bohaterowie nie mogli pokonać Freezera. Podczas tej transformacji postać bardzo się zmieniła i wyładniała ;). Wyglądem trochę przypominał formę podstawową, lecz nie posiadał rogów. Jego siła wynosiła 4 miliony jednostek. W tej formie walczył z Vegetą którego zabił a później z Goku. Freezer sam przekonał się o swojej nie wyobrażalnej sile wtedy gdy cudem przeżył atak Son Goku z genki damy. Nikt nie miał szans na pokonanie Freezera, ponieważ był bardzo wytrzymały silny i szybki. Gdyby nie zabił najlepszego przyjaciela Goku - Krillana z łatwością pokonałby wszystkich. Złość jaka ogarnęła Goku spowodowała przemianę w SSJ. Straszliwy despota postanowił wykorzystać całą swoją energie na pokonanie Goku.

Czwarta forma 100%
Ostateczna forma tzw. czysta siła. Zmiana wyglądu zewnętrznego była bardzo mała ponieważ urosły mu tylko mięśnie lecz siła Freezera wzrosła trzykrotnie- teraz miał 12 milionów jednostek KI. Na szczęście nie dorównał siłą Goku, który rozwścieczony chciał pomścić Krilana i swoją rodzinę, którą dawniej wybił Freezer.

Metal Freezer
Gdy Goku rozprawił się z tyranem i została zniszczona planeta Namek, Freezer jakoś przeżył i został odnaleziony przez swojego ojca. King Cold- bo tak miał na imię jego ojciec, postanowił odratować ciało syna umieszczając w nim metalowe części, w ten sposób aby był jeszcze silniejszy niż dotychczas. Gdy Freezer przybył na ziemie aby się zemścić zostaje szybko unicestwiony przez tajemniczego super sayana Future Trunksa