::(: Manga Toplista :)::

Forum chwilowo nieczynne

» Polcon 2015 - relacja
» Bleach movie 3: Fade to Black
» Dzień Japoński Poznań Malta...
» Hajime No Ippo
» Ruchomy Zamek Hauru
» Grave of the Fireflies ...
» Fate/stay night
» Manga & Anime
» [DB] Świat przedstawiony
» Pyrkon 2009 - relacja
  Anime ZenreiAnime & Emulation Site
Anime & Emulation Site

[DB] Związki i pary Dodał/a: OlaDka
2006-03-08 21:00
Songo i Chichi
Songo i Chichi poznali się jako małe dzieciaki. Zachowanie Son-Goku sprawiło, że Chi-Chi postanowiła wyjść za niego za mąż. Kiedy spotkali się po raz drugi na 23 TB Songo nie poznał Chichi. Obiecała mu, że gdy wygra z nią walkę powie mu kim jest. Zmierzyli się w ćwierćfinale. Songo oczywiście wygrał. Chichi wyjawiła mu kim jest, a Songo dotrzymał danego słowa przed laty i wzięli ślub. Ich pierwszysm dzieckiem był SonGohan, który odegrał dużą rolę w DBZ, 11 lat później urodził się im się drugi syn - SonGoten. Doczekali sie także wnuczki Pan ze związku SonGohana i Videl.

Vegeta i Bulma
Druga z słynnych par w DB. Ich romans zaczął się kiedy Vegeta po powrocie z Nameck zamieszkał w domu Bulmy - Capsule Corporation. Dumny książę nigdy w widoczny sposób nie okazywał Bulmie uczucia. Ona natomiast wręcz przeciwnie Widać było, że kochała Vegetę, np: czuła w sobie śmierć męża, gdy zginął w walce z Buu. Pierwszym ich dzieckiem był Trunks, którego Vegeta traktował z dystansem (za co potniej przepraszał). Po 14 latach urodziła im się córeczka, którą nazwali Bra. Vegeta z czasem znormalniał i przyjął do wiadomości, że ma rodzinę i jest za nią odpowiedzialny. W głębi duszy kochał swoją żonę i dzieci. Pod koniec serii GT pojawiło się dwoje prawnuków tej pary bardzo podobny do Vegety Chłopczyk Vegeta jr. i podobna do Bulmy dziewczyna.

SonGohan i Videl
Poznali się w Orange High School, do którego uczęszczali oboje. SonGohan udawał ofermę, aby nikt go nie podejrzewał, bał się iż może być rozpoznany po walce z Cellem. Później został Great Saiya-jin, by w wolnych chwilach bronić mieszkańców Satan City. Videl natomiast była opromieniona sławą własnego ojca - Mister Satana - podobnie jak Gohan walczyła z przestępczością w mieście. Pewnego dnia Videl odkryła tożsamość SonGohana. Szantażowała go, że jak nie nauczy ją latać wyjawi wszystkim kim jest. Po pewnym czasie została jego pomocniczką (Great Saiya-jin 2). Oczywiście na tym się nie skończyło Videl zakochała się w SonGohanie z wzajemnością. Nie długo po ślubie urodziła im się córeczka - Pan.

Kuririn i C18
Związek ten rozpoczął się po wydarzeniach z Cell Sagi, kiedy to Kuririn miał zdetonować znajdującą się w ciele ładnej C18 bomby. Nie potrafił jednak tego zrobić. Gdy było juz po wszystkim Kuririn poprosił Shen-Rona o usunięcie bomb z ciała cyborgów. Po 3 latach wzięli ślub, a po roku urodziła im się córka, która Kuririn nazwał Marron (być może po swojej dawnej miłości).