::(: Manga Toplista :)::

Forum chwilowo nieczynne

» Polcon 2015 - relacja
» Bleach movie 3: Fade to Black
» Dzień Japoński Poznań Malta...
» Hajime No Ippo
» Ruchomy Zamek Hauru
» Grave of the Fireflies ...
» Fate/stay night
» Manga & Anime
» [DB] Świat przedstawiony
» Pyrkon 2009 - relacja
  Anime ZenreiAnime & Emulation Site
Anime & Emulation Site

[DB] Levele Goku Dodał/a: piotrekplay
2007-07-09 17:54
Normal W tej formie goku chodzi na co dzień. Ma czarne włosy, jest muskularny. Będąc na tym poziomie pokonał wielu wrogów w tym Picollo Jr., Vegetę, Nappę. Dzięki technice Kaito, którą poznał w zaświatach mógł kilkakrotnie zwiększać siłę uderzenia. W tej formie poradziłby sobie z pewnością z Freezerem na drugim poziomie. Całkiem dobrze radził sobie z Freezą na poziomie 4, lecz nie dałby rady go pokonać.

Oozaru Po raz pierwszy goku osiąga formę oozaru już na początku pierwszej serii Dragon Ball, gdy Pilaf zamyka Songa razem z przyjaciółmi w pułapce w księżycową noc. Na jego nieszczęście sufit pomieszczenia był przeźroczysty i Goku zobaczywszy księżyc w pełni przybiera formę wielkiej małpy. Traci on wtedy kontrolę nad sobą i rozwala wszystko wokoło. Kolejny raz i chyba już ostatni Goku zmienia się w Oozaruu podczas 21 TB i rozwala cały stadion. Jego siła wzrastała 10x.

SSJ1 To pierwsza forma super sayanina, którą osiąga Goku. A wszystko dzięki temu, że Freeza zabił Krilana. Songo wtedy tak się wkurzył, że osiągnął SSJ1. Włosy podnoszą się do góry stają się żółte. Zaczyna otaczać go złota aura. Znacznie zwiększa się szybkość i siła (podskakuje do ok. 12 mln jednostek). Następuje przyrost masy mięśniowej. Na tym poziomie poradził sobie z Freezą, Coolerem i kilkoma innymi przeciwnikami, lecz aby pokonać Cella i Buu było to za mało.

USSJ Ten poziom Goku osiągnął tylko raz w Sali Treningowej w pałacu Dendiego. Szybko zrozumiał, że duży przyrost siły i masy mięśniowej na tym poziomie nie przydaje się do niczego, gdyż spada drastycznie szybkość, więc więcej razy nie przechodził do tego stadium. Po osiągnięciu tego poziomu mięśnie zwiększają się kilkakrotnie, włosy stają się nieco dłuższe i bardziej spiczaste, nie są już tak ułożone jak na poziomie SSJ1. Poziom mocy wzrasta do 30 mln. jednostek.

SSJ2 Poziom ten osiągnął Songo po treningu w zaświatach po drugim zgonie w Cell Saga. Goku osiąga ten poziom podczas w walki z Majin Vegetą. Jako pierwszy poziom ten osiągnął jego syn - Gohan podczas walki z komórczakiem. Na tym poziomie włosy wydłużają się i stają się bardzo spiczaste. Jak zawsze odpada jeden kosmyk. Wokół Songa pojawia się złota aura z niewielkimi wyładowaniami elektrycznymi. Siła Goku wzrosła kilkakrotnie. Jest kilka razy większa od poziomu SSJ1 i około dwukrotnie od poziomu USSJ. Mięśnie jeszcze bardziej wzrastają ale nie do takiego poziomu jak na USSJ. Znowu wzrasta szybkość w przeciwieństwie do USSJ. Goku walczy na tym poziomie z Majin Vegetą SSJ2 jak równy z równym ale podczas tej walki nie pokazuje wszystkiego...

SSJ3 Ten poziom Goku osiągnął podczas walki z Buu, kiedy to "pokazywał mu jak zostać super wojownikiem". Podczas przemiany wyzwolił tak ogromną energię, że ziemia zadrżała i popękały duże budynki. Tutaj wygląd naszego bohatera zmienia się drastycznie. Włosy wydłużają się do końca pleców a nawet są nieco dłuższe z odpadającym kosmykiem co dziwne całkowicie znikają brwi. Zwiększa się masa mięśniowa, siła i szybkość. Goku otacza złota aura z potężnymi wyładowaniami elektrycznymi. Na tym poziomie radził sobie z Kid Buu ale nie dałby rady go pokonać, gdyż ten poziom pochłania tak wiele energii, że można utrzymać się w nim tylko przez około 30 min.

Gold Oozaru No i powrót wielkiej małpy tylko, ze tym razem złotej :D. Goku osiąga ten poziom podczas walki z Tsufulem na planecie Tsuful. Gdy mało co nie przegrał, leżąc na skałach zobaczył Ziemie. Napromieniowany falami Bultzt edytowanymi przez Ziemię zmienia się w Gold Ozaruu. Stracił on wtedy kontrolę nad sobą i rozwalał wszystko dookoła. Na szczęście łzy jego wnuczki Pan odzyskał ludzkie uczucia i przechodzi do czwartej formy super sayanina...

SSJ4 Tutaj Songo zmienia się całkowicie. Włosy stają się czarne, krótsze od SSJ3 i sięgają do ramion. W stosunku do SSJ3 pojawiają się brwi. Całe ciało oprócz torsu pokrywa różowo-czerwona sierść. Widoczny jest czerwony, długi ogon. Oczy otacza czerwona otoczka, oraz zmieniają one kolor na żółty. Moc wzrasta do takiego poziomu, że Goku z dziecka znowu staje się duży na czas transformacji. Prędkość wzrasta diametralnie wraz z siłą. Na tym poziomie pokonał Tsufula i złego Smoka lodu. Pomimo tak wielkich możliwości nie jest w stanie pokonać ostatniego smoka, więc decyduje się na fuzję z Vegetą. Powstaje tak potężna postać, ze nawet wielka kula energii stworzona przez ostatniego smoka po kopnięciu jej zmienia energię ujemną na dodatnią i uderzając w ujemną energię okrywającą Ziemię usuwa ją. Ostatecznie fuzja rozpada się nie pokonując smoka. Wtedy to Goku tworzy wielką kulę energii (Kula Gendi) z siły pochodzącej od mieszkańców Ziemi i niszczy potwora.

No i na tym koniec. Fani stworzyli rysunki Goku na poziomach SSJ5, SSJ6,, SSJ7, SSJ8, a nawet gdzieś SSJ9 widziałem :D ale wszystko to bujdy, gdyż DB AF nie powstanie i nie mamy szansy ich zobaczyć.