::(: Manga Toplista :)::

Forum chwilowo nieczynne

» Polcon 2015 - relacja
» Bleach movie 3: Fade to Black
» Dzień Japoński Poznań Malta...
» Hajime No Ippo
» Ruchomy Zamek Hauru
» Grave of the Fireflies ...
» Fate/stay night
» Manga & Anime
» [DB] Świat przedstawiony
» Pyrkon 2009 - relacja
  Anime ZenreiAnime & Emulation Site
Anime & Emulation Site

[DB] Levele Gohana Dodał/a: piotrekplay
2007-07-09 18:07
NORMAL Na tym poziomie Son Gohan pokazywał się na co dzień. Miał zazwyczaj krótkie włosy (na zdjęciu z długimi podczas treningu w room of spirit and time). Z wiekiem wydoroślał. Zaczął nosić okulary i garnitur (seria DB GT) Na tym poziomie stawiał czoło Freezerowi na planecie Namek i kilku innym wrogom. Na początku był tchórzliwy lecz Picolo zrobił z niego wojownika. Miał on wielki talent do walki zaprzepaszczony przez matkę, która ciągle goniła go do nauki, a nawet chciała nazwać go Einsteinem.

OOZARU Tutaj Gohan zmienia się całkowicie, gdyż staje się małpą o brązowej sierści. Jego siła wzrasta 10x lecz traci nad sobą kontrolę. Osiąga tę formę podczas walki z Vegetą w DBZ (trzydziesty któryś odcinek). Dzięki temu niemal co zabija Vegetę. Wraca do normalnej formy, dzięki utracie ogona.

SSJ Ten poziom Gohan uzyskuje podczas treningu w Room of Spirit and Time w Cell Saga. Jak zawsze przy osiągnięciu SSJ włosy stają się złote i unoszą się do góry (gdy pierwszy raz go osiągnął miał długie włosy i wyglądał jak poziom SSJ3;). Podczas przemiany jego oczy zmieniły barwę na niebieską, brwi na żółtą. Gohana otaczała złota aura, zwiększyły się mięśnie, szybkość oraz siła lecz był nadal słabszy od Goku na tym samym poziomie. Gohan na tym poziomie nie utrzymał się długo...

SSJ2 Ten poziom osiąga podczas walki z Cellem. Widząc umierającego C16 i maltretowanych przyjaciół uwalnia z siebie całą złość i osiąga moc SSJ2. W tej formie jego siła wzrasta wielokrotnie. Bez problemu rozprawia się z dziećmi komórczaka i jemu samemu daje niezły wycisk aż w końcu go zabija nie pozostawiając ani jednej komórki z której mógłby się odrodzić. W tej formie jego włosy wydłużają się i unoszą się jeszcze bardziej do góry. Zwiększają się mięśnie, szybkość. W otaczającej go aurze pojawiają się wyładowania elektryczne.

MYSTIC Ten poziom osiąga po nudnym treningu u Seniora Bogów. Jego wygląd nie zmienia się za to siła wzrasta wielokrotnie. Po osiągnięciu tego poziomu bez zmiany w SSJ prawie dorównuje sile SSJ3! NA tym poziomie dorównuje również Super Buu ale bez wchłoniętego Gotenksa, ale gdy go "połyka" Gohan nie daje rady. Gdy fuzja Gotronka rozpada się Buu wchłania zmęczonego Gohana przed walką z Goku, a później z Vego.