::(: Manga Toplista :)::

Forum chwilowo nieczynne

» Polcon 2015 - relacja
» Bleach movie 3: Fade to Black
» Dzień Japoński Poznań Malta...
» Hajime No Ippo
» Ruchomy Zamek Hauru
» Grave of the Fireflies ...
» Fate/stay night
» Manga & Anime
» [DB] Świat przedstawiony
» Pyrkon 2009 - relacja
  Anime ZenreiAnime & Emulation Site
Anime & Emulation Site

Legend of Super Saiyan Dodał/a: Sepcio
2007-10-20 21:23
Legend of super saiyain, jest grą na platforme Snes. Mimo upływu lat (gra zrobiona została w bodajże 1992 przez firme Bandai) nadal wciąga. Zacznijmy od Fabuły, która jest zgodna z Serialem (seria DBZ), a więc zaczyna się od przybycia Raditza na ziemie i porwania SonGohana. zaczynamy grę na wyspie Genialnego Żółwia potem lecimy na ratunek Gohanowi. Później przybywa Nappa i Vegeta, Songo trafia na planetę Kaio bohaterowie lecą na Namek i tam walczą z Freezerem. W skrócie opowiedziałem wam gdzie będziemy podróżowali w grze :).

System RPG, czyli dla nie kumatych :D postać wraz ze zdobytym doświadczeniem dostaje Level, dzięki czemu zwiększa się mu siłą i życie a także ilość energi dzięki której bohater będzie mógł wykonywac ataki Ki ( tak zwana mana w innych grach RPG).Teraz coś o Walce, a więc walczymy Kartami, Tj. Każda karta ma symbol po środku ( Użycie Ki karta specjalna i takie tam), oraz u góry siłą ataku i na dole siłą obrony. Każdy bohater (o nich później) ma jakąś kartę "faworyzującą", dzięki której po użyciu może zaatakować każdego z przeciwników. Należy powiedzieć że nie zawsze cios dojdzie do przeciwnika, ponieważ może on być dużo od nas silniejszy lub mieć lepszą kartę obrony i wtedy można nie trafić. Uderza pierwszy ten kto ma najsilniejszą kartę atakującą. Jeżeli jesteśmy już przy kartach, to musze powiedzieć że mamy również karty w ekwipunku, są tam karty które odnawiają nam zdrowie, Ki, powiększają nam na okres jednej walki BP (siłą uderzenia), zmieniają nam karty walczące, unieruchamiają wroga i podobne.

Do dyspozycji mamy wszystkich bohaterów, którzy występowali w Anime. Tak więc na początku mamy Songa Piccolo i innych, potem (jak dolecimy na Namek) w pewnym momencie przyłącza się do nas Vegeta :D. Każdy bohater ma różne ciosy Ki, tak więc Songo ma Gengi Dame i Kaiokem, Piccolo ma Demon Ray, Vegeta Final Flash i inni mają takie specjalne dla siebie ciosy.

Grafika jest mało szczegółowa, ale używając ataki Ki są fajne scenki ;). Muzyka jest tutaj cały czas, lecz po pewnym czasie może dość solidnie dać po nerwach i wtedy co niektórzy wyłączą głośniki ;). Tych którzy się zgorszyli grafiką powiem tylko tyle że przeszedłem tą grę już .. 37 razy (sic!) i na pewno będę w to jeszcze grał nie raz :D. Na prawdę polecam, ponieważ mimo iż jest to bardzo stara gra to jak dla mnie NAJLEPSZA GRA z serii DB.
Grafika: 5/10
Dźwięk: 5/10
Grywalność: 10/10
Ocena ogólna: 8/10
Screeny z gry: