::(: Manga Toplista :)::

Forum chwilowo nieczynne

» Polcon 2015 - relacja
» Bleach movie 3: Fade to Black
» Dzień Japoński Poznań Malta...
» Hajime No Ippo
» Ruchomy Zamek Hauru
» Grave of the Fireflies ...
» Fate/stay night
» Manga & Anime
» [DB] Świat przedstawiony
» Pyrkon 2009 - relacja
  Anime ZenreiAnime & Emulation Site
Anime & Emulation Site

[DB] Pilaf Team Dodał/a: Aran
2007-11-30 23:11
Pilaf Team jest to ekipa samego Pilafa, w skrócie faceta który pragnie rządzić światem w którym ludzie będą go czcić i w którym wszyscy będą zmieniać skarpetki. Jest on równie nieudolny co jego najemnicy jakimi są Maja i Szu. Maja jest dorosłą kobietą, raczej o męskich usposobieniach jak np. zamiłowanie do broni. Jest tchórzliwa lecz nie jest głupia, bardzo dobrze kombinuje i jest wyjątkowo bystra, specjalizuje się w machinach i ładunkach wybuchowych, z tego co widzimy zawsze, lub przynajmniej często, jest obeznana w temacie, jest powiedzmy inteligencją ekipy. Jej partner Szu jest liskiem o umiejętnościach ninja, potrafi się jako tako bić, a raczej jest dobrym ninja jeśli nie brać pod uwagę bohaterów Z. Z charakteru jest wierny mistrzowi, zawsze wie kiedy się wycofać. Jest raczej słabo wykształcony choć szybko się uczy.
Zarówno Szu jak i Maja zawsze podejmują się zadań jakie im przydziela Pilaf, bynajmniej nie dla przyjemności lecz dla pieniędzy, choć trzeba przyznać że nie zawsze je wypełniają dobrze.
Tak... na poziomie poznawczym może tak to wygląda, że Pilaf wynajmuje Maje i Szu i oni robią wszystko co ich mistrz im nakaże. Jednak jeśli się bardziej zagłębimy to możemy dojść do wniosku że jest zupełnie inaczej. Albowiem zarówno Szu jak i Maja nie mają na świecie nikogo, również własnego miejsca, co sprawia że szukają przyjaźni i miejsca gdzie się odnajdą. I takie właśnie znajdują w ekipie Pilafa. Mimo iż sam Pilaf tego nie wie, Maja i Szu stali się jego największymi przyjaciółmi, którym co prawda płaci ale stało się to już raczej rutyną. I tak właściwie stali się oni nierozłączną grupą, jaką widzimy na początku serii GT, choć podstarzali to jednak byli razem. Mimo ciągłych znieważeń i besztań ze strony szefa są oni przy nim, bo zarówno jak on bez nich nie może żyć tak i oni bez niego żyć nie mogą, stali się przyjaciółmi na dobre i na złe. Sam Pilaf chciał królestwa w którym będzie szanowany, nie zauważył jednak, że takie miejsce już znalazł, jakim jest dom, i to dom nie tylko w rozumieniu jako budynek ale również jako rodzina, jaką byli Maja i Szu.