::(: Manga Toplista :)::

Forum chwilowo nieczynne

» Polcon 2015 - relacja
» Bleach movie 3: Fade to Black
» Dzień Japoński Poznań Malta...
» Hajime No Ippo
» Ruchomy Zamek Hauru
» Grave of the Fireflies ...
» Fate/stay night
» Manga & Anime
» [DB] Świat przedstawiony
» Pyrkon 2009 - relacja
  Anime ZenreiAnime & Emulation Site
Anime & Emulation Site

[Naruto] Raiga i Ranmaru Dodał/a: Aran
2008-02-10 18:36
Raiga i Ranmaru jest to para która od jednej chwili stała się jednością. Stało się to zaraz po ucieczce szpiega z Wioski Mgły, który to chciał się czegoś dowiedzieć. W pościg za nim ruszył oddział ANBU którego członkiem był Raiga. Oddział wybił wszystkich mieszkańców okolicy w której ów szpieg się ukrył, wszystkich po za jednym, którego oszczędził Raiga. Tym jednym mieszkańcem był chłopiec który chciał zginąć mówiąc nawet dlaczego, ale wtedy Raiga postanowił mu pomóc zabierając go na plecach.
Historia Ranmaru, bo takie było imię chłopca, była bardzo przykra. Wychowywał się sam nie znając matki ani ojca i nawet nie znając przyczyny ich odejścia. Przez ludzi został odtrącony ponieważ Ci bali się jego tajemnych mocy. Jego tajemnicza moc to Kekkei Genkai które umożliwiało widok pod kątem 360 stopni przez każdą materię oraz całkowite ukrycie które potrafiło oszukać każde Doujutsu poprzez samo zniknięcie oraz nadanie wszelkich właściwości chakry materii martwej.
Ranmaru nie potrafił się poruszać, miał słabe ciało, więc zdany był na łaskę innych. Został przygarnięty przez Raigę który odnalazł w nim bratnią duszę, bowiem Raiga również od zawsze był samotny (więcej o jego przeszłości nie wiadomo). Zdolności Ranmaru, które wcześniej wymieniłem, pasowały do zdolności Raigi. Raiga doskonale władał mieczami Raiouken. Potrafił również wzniecać błyskawice oraz kontrolować je w czasie burzy. Dysponował przyzwoitą ilością chakry, oraz znał dużo technik kraju Wody. Zaś jego umiejętności analityczne były spore.
Później Raiga i Ranmaru stali się zespołem nierozłącznym zarówno w chwilach złych jak i dobrych. Raiga pokazał chłopcu piękno świata, wszystkie jego dobrodziejstwa. Dał mu zaznać wielu przyjemności oraz radości. Ranmaru zaś stał się oczami i uszami wojownika. Jednocześnie obaj byli szczęśliwi bo stali się w pewnym sensie rodziną czy przyjaciółmi. Wkrótce obaj, a właściwie Raiga, zostali członkami Siedmiu Mistrzów Miecza, głównie dzięki umiejętnością Ranmaru. Raiga uważał Ranmaru przez cały czas za jedynego towarzysza w Mistrzach Mgły, gdyż reszty nie znosił. Był dla niego życzliwy jak dla nikogo innego, czasem zdawał się nie pasować do Siedmiu. Mimo iż chciał być z chłopcem na zawsze to jednak chciał dla niego jak najlepiej, nawet jeśli on miałby za to zapłacić. Ranmaru zaś czuł do Raigi uczucie jak do starszego brata. Troszczył się o niego i był w stanie oddać swoje życie byleby go ocalić. Był mu wdzięczny za to że ten pokazał mu świat, traktował go normalnie aż wreszcie za to że ten go kochał.
Raiga i Ranmaru byli zespołem który stał się rodziną. Mogli zginąć ale byleby razem. Ostatecznie Ranmaru zostawił Raigę na rzecz nowych przyjaciół tylko dlatego, że Ci nie wymagali od niego poświęcenia ani też nie zabijali ludzi. Raiga wykazał w związku z tym wielki gniew ale jednocześnie był szczęśliwy ze szczęścia swojej bratniej duszy. Ale na zawsze pozostali dwoma osobami w jednej.