::(: Manga Toplista :)::

» Spore doladowanie... Koment
» Naruto #71 drugi na... Kome
» Powrot / Japanicon 2015 - K
» Shingeki no Kyojin #72
» Regulamin

» Polcon 2015 - relacja
» Bleach movie 3: Fade to Black
» Dzień Japoński Poznań Malta...
» Hajime No Ippo
» Ruchomy Zamek Hauru
» Grave of the Fireflies ...
» Fate/stay night
» Manga & Anime
» [DB] Świat przedstawiony
» Pyrkon 2009 - relacja
  Anime ZenreiAnime & Emulation Site
Anime & Emulation Site

[DB] Super bohaterowie Dodał/a: gutek60
2006-04-23 12:03
Jest to nasz bohater Gohan . Jednak w tyk kostiumie , który dała mu Bulma nazywa się Sayian Man . Ratuje on bardzo dużo osób . Jak pisało wcześniej dostał go od BULMY . Po naciśnięciu przycisku Gohan przemienia się w Sayian Mena.W taki właśnie sposób zyskał sympatie Videl. Gohan po raz pierwszy ujawnił się właśnie jej. Poczym między nimi rozkwita miłość.

Jest to Herkules( Mr Satan) . Jest on tatą Videl. Zdobył on mistrzostwo świata i złoty pas , lecz przy naszych bohaterach był nikim. Toczy on bardzo prostą walką z Cellem . Polegała ona na tym iż Mr Satan atakował cela a on się wcale nie ruszał gdyż dla Cella Herkules to mrówka. Po przegranej walce nie jest już mistrzem świata lecz najsilniejszym człowiekiem .

Jest to bohater przyszłości. Jego wspólnicy z przyszłości polegli w walce z androidami lecz on nie. Został sam , leci do przeszłości i tam walczy z Cellem pomagając wtedy naszym bohaterom . Wraca znowu do przyszłości i bez trudu pokonuje wrogie androidy #17 i #18 . Zostaje wtedy bohaterem przyszłości .