::(: Manga Toplista :)::

Forum chwilowo nieczynne

» Polcon 2015 - relacja
» Bleach movie 3: Fade to Black
» Dzień Japoński Poznań Malta...
» Hajime No Ippo
» Ruchomy Zamek Hauru
» Grave of the Fireflies ...
» Fate/stay night
» Manga & Anime
» [DB] Świat przedstawiony
» Pyrkon 2009 - relacja
  Anime ZenreiAnime & Emulation Site
Anime & Emulation Site

RZ/SS - Syd z Mizar & Bud z Alcor Dodał/a: Aran
2008-04-06 :: 12:01
Syd z Mizar oraz Bud z Alcor są świętymi wojownikami podwójnej gwiazdy Zeta. Różni ich przede wszystkim z zewnątrz zbroja, Syd ma czarną a Bud białą, z czego tylko pierwsza posiada Szafir Odena. Obaj są potomkami królewskiej rodziny, z tymże oczekiwany był jeden potomek rodu, a przyszło na świat dwóch. Są oni bliźniakami jednojajowymi.
Z charakteru obaj są podobni, tyle że Bud jest bardziej zawzięty i rządzi nim złość na rodziców i na Syda. Głównie dlatego, że nawet po wdzianiu zbroi okazał się być tym gorszym i musiał stać się cieniem własnego brata. Obaj walczą w imię Hildy i są jej oddani. Żaden z nich nie jest w stanie zabić drugiego, bo coś ich jednak łączy. Wychowywali się w kontrastowych warunkach, Syd w pałacu z luksusami i miłością rodziców, Bud zaś w zimnie i chłodzie pośród zwierząt, nie zaznawszy miłości i ciepła rodzinnego.
Kolejną różnicą jest ich siła. Syd mimo posiadania pełnowartościowej zbroi jest słabszy od Buda ponieważ ten jest waleczniejszy i bardziej bezlitosny, zna zasady i nigdy się nie cofa, no prawie nigdy.
Ich koniec jest dosyć ciekawy. Ginie tylko Syd, zaś Bud zabiera jego ciało by je pochować. Mimo, że miał okazję dobić brata, kiedy ten chciał oddać życie wraz z wrogiem, to jednak nie robi tego.
Są to postacie bardzo ciekawe, mimo że ich historia nie zdumiewa to jednak i tak pozwala nam ich zapamiętać