::(: Manga Toplista :)::

Forum chwilowo nieczynne

» Polcon 2015 - relacja
» Bleach movie 3: Fade to Black
» Dzień Japoński Poznań Malta...
» Hajime No Ippo
» Ruchomy Zamek Hauru
» Grave of the Fireflies ...
» Fate/stay night
» Manga & Anime
» [DB] Świat przedstawiony
» Pyrkon 2009 - relacja
  Anime ZenreiAnime & Emulation Site
Anime & Emulation Site

[DB] DEMONY Dodał/a: gutek60
2006-04-25 15:04
Ochroniasz Babidiego i również jest jego najmocniejszym wojownikiem do czasu kiedy Fat pokonuje go . Dabura to władca mrocznego świata . Jest on Bardzo silny. Jego najlepszą bronią jest jego ślina. Gdy opluje przeciwnika zamienia go w kamień. Stoczył on zaciętą walką z Gohanem jednak gdy był jeszcze strażnikiem trzeciego poziomu spostrzegł denerwującego się długim pojedynkiem Vegeta więc przerywa walkę i z swoim planem idze do Babidiego. Poczym Vegeta osiąga poziom Maijn , i odlatuje do Babidiego. Gdy powrócił do nieba i z zaciekawienia obserwował losy naszych bohaterów zaczęła podobać mu się Ch-chi i Bulma.

Możemu go zobaczyć w kinówce nr 12. Jest on najmocniejszym Demonem .W zaświatach wślizguje się do umysłu pracownika , który obsługiwał parowy kocioł .Toczy on walkę z Goku niestety Goku niema tyle siły żeby pokonać Janembe. Z pomocą przybywa Vegeta ,który również nie daje rady . Więc nadchodzi scalenie . Scalenie nie wyszło gdyż powstał Fat Gogeta. Gdy bohaterowie spróbowali jeszcze raz zamienili się w Gogete SSJ 2 . Gdy Janemba był już pewien wygranej doznaje porażki. Janemba ma bardzo dużo silnych technik . Po przegranej walce Jenemba opuszcza rozum chłopca
Buu Jest silniejszym demonem od Dabury lecz nie od Janmeby. Służy on przez krótki czas Babidiemu . Buu zmęczony jego rozkazami pozbywa się jego poprzez urwanie głowy. Demon ten ma cztery formy. Ginie z rąk Goku w królestwie Bogów kulą Genki Dama . Jego najlepszym atakiem jest zamienianie wroga w czekoladkę i zjadanie jej. Gdy nastąpiło rozłączenie złego Fat Buu powstał Evil Buu i dobry Fat Buu . Fat Buu pomaga naszym bohaterom walczyć z złym buu jak i z Beibim Buu jest mistrzem przemiany. Udowadnia nam kiedy bub toczy walke z Bebi-Vegetą i serdecznie Obrywa po uszach . Bebi-Vegeta znudzony walką rzuca w nieuruchomionego Ububa Kule Cieni. Wtedy niespodziewanie pojawia się Fat bubu i połyka nad Ubbem pędzącą kule , poczym wybucha i wchodzi w ciało Ubba poczym powstaje Ubub.