::(: Manga Toplista :)::

» Spore doladowanie... Koment
» Naruto #71 drugi na... Kome
» Powrot / Japanicon 2015 - K
» Shingeki no Kyojin #72
» Regulamin

» Polcon 2015 - relacja
» Bleach movie 3: Fade to Black
» Dzień Japoński Poznań Malta...
» Hajime No Ippo
» Ruchomy Zamek Hauru
» Grave of the Fireflies ...
» Fate/stay night
» Manga & Anime
» [DB] Świat przedstawiony
» Pyrkon 2009 - relacja
  Anime ZenreiAnime & Emulation Site
Anime & Emulation Site

Bleach movie 3: Fade to Black Dodał/a: Aran
2009-10-19 :: 18:55
Bleach: Fade to Black - Kimi no Na o Yobu
Jest to kolejny film z tej dosyć popularnej serii anime, bo już trzeci z rzędu. Tym razem (znowu?) przenosimy się do Seireitei ponieważ znów się tam dzieje. A co się dzieje? Nie będę Wam spojlerował ale powiem tylko, że ktoś chce odzyskać to co mu dawno zabrano. Oczywiście odbija się to wielkim echem w samym królestwie, do tego stopnia, że musi zjawić się tam sam Kurosagi, a nawet Kisuke. I tu dowiadujemy się trochę z przeszłości samego Uruhary, który jak wszyscy wiedzą dowodził składem badaczy wiele lat przed czasami jakie my oglądamy, jednym bowiem z jego eksperymentów była zabawa z Hollow\'ami, z czasem jednak nie wszystko poszło dobrze i teraz mamy tego skutki. Zarówno Kurotsuchi jak i Rukia tracą pamięć, niestety o tej drugiej wszyscy zapominają...no i zaczyna się piekło ponieważ o Ichigo też nikt nie pamięta. Poza tym wszystkim, mamy tu również powrót do przeszłości wielu postaci.

Jeśli to Was nie zachęciło do obejrzenia filmu to powinno Was zachęcić to co zaraz napiszę. Otóż w pewnym momencie dochodzi do wyjątkowej walki w której zobaczymy iskry, fajerwerki i... wiele bankai, a także popis siły chociażby samego Kisuke, który w walce jak dotąd się nie ujawniał. Także pod tym względem ten film przoduje w porównaniu z pozostałymi. Powiedzmy, że zaspokoi on największe pragnienia wielu bleachomanianków, chociaż wciąż chciałoby się zobaczyć więcej.

Jeśli mowa o muzyce czy kresce, to jest ona niezmienna co chyba wszystkich ucieszy, utwór kończący nie przypadł mi do gustu, ale to moja opinia.
Ocena filmu? Kreska, muzyka to na pewno plus. Akcja, jest doskonale wyważona i co najważniejsze ciekawa i naprawdę wyszło to efektywnie. Fabuła? Jak dla mnie jest ona zbyt banalna, pod względem połączonych ze sobą faktów ale myślę, że sami dojdziecie do tego czemu tak uważam, nie zdradzę nic ponieważ nie chciałbym odbierać Wam tej przyjemności.
Grafika: 10/10
Muzyka: 9/10
Postacie: 9/10
Fabuła: 2/10
Efekt: 8/10
Ocena końcowa: 7.6/10