::(: Manga Toplista :)::

Forum chwilowo nieczynne

» Polcon 2015 - relacja
» Bleach movie 3: Fade to Black
» Dzień Japoński Poznań Malta...
» Hajime No Ippo
» Ruchomy Zamek Hauru
» Grave of the Fireflies ...
» Fate/stay night
» Manga & Anime
» [DB] Świat przedstawiony
» Pyrkon 2009 - relacja
  Anime ZenreiAnime & Emulation Site
Anime & Emulation Site

[DB] Koszmary Dodał/a: Arek
2006-07-22 11:57
Koszmar Bulmy
Pierwszym koszmarem, który przydarzył się w DBZ był sen o Vegecie. Mianowicie Bulmie powierzono jedną z siedmiu smoczych kul aby jej pilnowała. Zasypia, wtedy w śnie pojawia się wściekły Vegeta, który przybył po smoczą kulę, Bulma wystraszona mówi mu że kula leży obok niego a on jakby w transie nie słucha jej i atakuje. Wtedy Bulma zaczyna wrzeszczeć, spada z krzesełka i koszmar się kończy.

Koszmar Gohana
Gohan podczas nauki zasypia a wtedy w śnie przychodzi do niego jego przyjaciel Haiya Dragon i zachęca go do zabawy. Gohan wyskakuje przez okno aby lecieć za nim i nagle rozpoznaje w mgle swojego ojca. Malec z całymi załzawionymi oczyma rzuca mu się na szyje a z domu pospiesznie wylatuje Chi chi. Goku odsyła ją do kuchni ponieważ jak zwykle jest głodny i tym samym pozostaje sam ze swoim synem. Gohan zaczyna zadawać pytania jak jego ojciec walczył z Freezerem i dlaczego nie wracał tak długo ! ale nie doczekuje się odpowiedzi tylko widzi dziwny uśmiech na twarzy ojca. Goku poważnieje mina, ściska synka za boki i zamiast ojca Gohan widzi Freezera. Z koszmaru budzi go jego nauczyciel.

Koszmar Vegety
W wyniku ciężkiego treningu Vegety kapsuła rozpadła się a ten zostaje ranny. Leży w ciężkim stanie w łóżku i wtedy śni mu się straszliwy koszmar. Biegnie po jakiejś przestrzeni przypominającej tunel. Na swojej drodze spotyka Goku a potem Trunksa, chcących zakpić z Vegety. Zmieniają się w SSJ i oddalają się w jasnym świetle. Zrozpaczonemu Vegecie przypominają się słowa ojca jak mówi mu, że to właśnie on może zostać najlepszym wojownikiem. Sen się kończy a Vegeta się budzi.

Koszmar Goku
Podczas swojej choroby SonGoku śni się, że dopadają go w domu androidy. Do pokoju wpadają Kuririn i SonGohan ale cyborgi jednym ciosem zabijają ich. Goku chcąc ich zaatakować uświadomił sobie, że nie jest niczym innym tylko duchem obserwującym całe zdarzenie i nie mogącym na nic wpłynąć. Kolejną ofiarą była Chi chi i Trunks. Kiedy #17 chciał zadać Goku ostateczny cios sen się kończy