::(: Manga Toplista :)::

Forum chwilowo nieczynne

» Polcon 2015 - relacja
» Bleach movie 3: Fade to Black
» Dzień Japoński Poznań Malta...
» Hajime No Ippo
» Ruchomy Zamek Hauru
» Grave of the Fireflies ...
» Fate/stay night
» Manga & Anime
» [DB] Świat przedstawiony
» Pyrkon 2009 - relacja
  Anime ZenreiAnime & Emulation Site
Anime & Emulation Site

DB - Son Goku Dodał/a: Philips84
2006-09-03 12:17
Son Gokū (jap. ) – główny bohater serii anime i mangi Dragon Ball, postać fikcyjna. Saiyan, który został wysłany przez swój lud na Ziemię w celu jej zniszczenia. Jego głównym atakiem była Kamehameha (. Z początku agresywny malec doznaje ciężkiego upadku, podczas którego mocno uderza się w głowę. Wydarzenie to powoduje utratę pamięci oraz zmianę charakteru. Mały i spokojny już Gokū w najbliższym czasie okrutnie morduje przybranego dziadka, zmieniając się w wielką, niszczącą wszystko wokoło i nie panującą nad sobą małpę Oozaru, w którą zmienił się w wyniku pełni Księżyca (jest to charakterystyczna cecha jego rasy). Po pewnym czasie, pełnym przygód, chłopiec zaczyna trenować w Kame House, gdzie jego mistrzem zostaje Kame Samenin. Lubi dużo jeść.
Kilkakrotnie bierze udział w turniejach sztuk walki Tenkaichi Budokai, w jednym z nich zdobywając mistrzowski tytuł. Ratuje też świat, raz po raz zwiększając swoje
możliwości.
Prawdopodobnie staje się najpotężniejszym wojownikiem we wszechświecie.
Gokū walczy z takimi przeciwnikami jak Frezza,Cell(Komórczak) i Buu (Bubu)
Gokū nie dożywa jednak sędziwego wieku – osobnicy rasy Saiyan nie starzeją się prawie w ogóle. Pod koniec serii Dragon Ball GT po pokonaniu ostatniego ze smoków wyrusza razem ze smokiem Shen Longiem – opiekunem i władcą smoczych kul. Nie wiemy jednak, co dzieje się dalej.
* synowie: Son Gohan, Son Goten
* żona: Chi Chi
* trenował u: Kamesennina, Karina, Kamisamy, Kaita
* trenował: Son Gohan, Uub
Osiągnął:
* SSJ1 (podczas walki z Frieza\'ą na planecie Namek, w bardzo wielkim gniewie po zabiciu Krilana przez Frieze.)
* SSJ2(prawdopodobnie podczas treningów w zaświatach, w mandze poraz pierwszy przemienił się w SSJ2 w czsie walki z Majin Vegetą.)
* USSJ(jest to poziom który powoduje, że całą energia skupia się w nogach i rękach - temu poziomowi towarzyszą także wyładowania elektryczne. i zwiększenie mocy (energii ki.)
* SSJ3(podczas pobytu w zaświatach po bardzo ciężkim treningu, okoliczności przemiany nie są nam znane. W ten poziom zamienił się Goku kiedy miał odciagnąć uwagą
Babidiego i BuBu (najłagodniejsza forma) od Trunksa lecącego po radar. Jedną z charakterystycznych cech są długie włosy i brak brwi.)
* SSJ4(podczas walki z Bebim, po zamianie w Golden Ozaru. Golden Ozaru - Songo popatrzył w odbicie ziemi w wodzie i zaczął biec w jej kierunku. Kiedy wszedł na szczyt skały, Pan zaczęła do niego mówić lecz dopiero po zobaczeniu zdjęcia, które wypadło Pan z plecaka, Songo odzyskał pamięć i stał się wojownikiem poziomu SSJ4 )