::(: Manga Toplista :)::

Forum chwilowo nieczynne

» Polcon 2015 - relacja
» Bleach movie 3: Fade to Black
» Dzień Japoński Poznań Malta...
» Hajime No Ippo
» Ruchomy Zamek Hauru
» Grave of the Fireflies ...
» Fate/stay night
» Manga & Anime
» [DB] Świat przedstawiony
» Pyrkon 2009 - relacja
  Anime ZenreiAnime & Emulation Site
Anime & Emulation Site

[DB] Pary Dodał/a: OlaDka
2006-09-07 16:54
Yamucha & Bulma
Po prostu byli kiedyś razem dopóki nie wparował Vegeta. Bulma i Yamucha cały czas się kłócili, a potem do siebie wracali. Z ich związek nic nie zostało. Ona potrzebowała konkretnego gościa a nie takiego Yamuche, który nie wie czego chce w życiu(nie obrażając jego fanów). Ogólnie byli ze sobą dosyć długo.

Kushami (Lunch) & Tenshin
Ta para była porąbana. On sierota trenowany przez wielkiego mistrza Tsurusennina, obdarzony wspaniałym wzrokiem (podsiada on trzecie oko) oraz niezwykłą siłą. Ona dziewczyna z rozdwojoną jaźnią. Gdy kichnie zmienia się w drugą osobę. Raz przemienia sie w milutką, fioletowowłosą, niewinną istotkę, która nie wie co to jest świat, a za drugim razem jest krwiożerczą blondi, która np: rabuje banki, albo rozwala wszystko po kątach.

Państwo Briefs
Świetna para po prostu żyć nie umierać. Zamyślony wiecznie naukowiec po prostu geniusz i słodka idiotka podająca tylko herbatki i ciasteczka. Jednak dobrana z nich para. W domu opiekują się razem swoimi "zwierzątkami".

SonGohan / Angela
No bo to było tak. Angela była (raczej tak mowiła) zakochana po uszy w Gohanie i pewnego dnia rzuciła mu iż zna jego sekret i ze go wyda wszystkim jeśli on nie zostanie jej chłopakiem, no a nasz SonGohan sądząc, że ona wie o Saiyanach. Okazało się coś zupełnie innego: widziała kiedyś, że Gohan ma gatki w misie i uznała to za wielką tajemnicę. No i tyle było tego kochania.

SonGoten & Valez
SonGoten długo czekał na randkę z Valez. Była to dziewczyna z bardzo bogatej rodziny. Dziewczyna bardzo ładna ale nie do końca uroda chodzi z inteligencją ;). Valez nie wiedziała jak sie je hamburgera i jak smakują lody, oczywiście nasz Goten wszystko jej dokładnie pokazał. Dalej nie wiem co sie z nimi dzieje ponieważ kończy sie seria.

Kuririn & Marron
Byli z sobą krótko. Krilan był w niej bardzo zakochany ona z kolei niezbyt inteligentna ładna dziewczyna która jak sie okazało nie mogła sie oprzeć przystojniakom, zmieniała chłopaków jak rękawiczki. Byli ze sobą krotko czego później ona żałowała. Może i dobrze bo Krilan nie poznałby C18. Krilanowi musiało jednak zostać cos po swojej pierwszej miłości ponieważ swoja córeczkę nazwał Maron.