::(: Manga Toplista :)::

Forum chwilowo nieczynne

» Polcon 2015 - relacja
» Bleach movie 3: Fade to Black
» Dzień Japoński Poznań Malta...
» Hajime No Ippo
» Ruchomy Zamek Hauru
» Grave of the Fireflies ...
» Fate/stay night
» Manga & Anime
» [DB] Świat przedstawiony
» Pyrkon 2009 - relacja
  Anime ZenreiAnime & Emulation Site
Anime & Emulation Site

[CT] Drużyny Narodowe Dodał/a: Philips84
2006-09-24 19:44


Japonia - Jest to reprezentacja która zdobyła mistrzostwa Europy do lat 13, finał rozegrali z Niemcami który wygrali 3-2. Także ma na swoim koncie tytuł Mistrza świata do lat 16, finałowy mecz również rozegrali z Niemcami i także wygrali 3-2. W ostatnim odcinku Roda 2002 grają Finał Mistrzostw świata z Brazylią ale niestety nie dochodzi do meczu. Gwiazdami tej Reprezentacji są: Tsubasa , Misaki , Kojiro , Wakabayashi.

Niemcy - Ta Reprezentacja jest Vice Mistrzem świata i Europy Wszystkie Finały Przegrali z Japonią 3-2. Reprezentacja jest Bardzo mocna dzięki swojemu kapitanowi i zarówno jednemu z najlepszych piłkarzy świata Schnaiderowi.

Włochy - Reprezentacja słynie głównie ze swojego bramkarza Gio Fernandez nawet jego fantastyczne obrony nie dały wygranej z Japonią przegrali 2-1.

Argentyna - Jest to jedna z reprezentacji które sprawiły Japonii najwięcej kłopotów. Najlepsi gracze to Huan Diaz oraz Pascal. Japonia wygrała z Argentyną 5-4.

Brazylia - Reprezentacja bardzo silna doszła do finałów Mistrzostw świata dzięki swoim doskonałym graczom są nimi Rivalue, Santana i Pepe.

Francja - Też kolejna silna reprezentacja, można powiedzieć ze ta reprezentacja sprawiła najwięcej kłopotów Japoni najpierw zremisowali 4-4 a potem w karnych Japonia wygrała lecz kontuzji doznał Ken Wakashimazu dzięki jego dzielnej postawie Japonia wygrała w karnych 5-4. Gwiazdami drużyny są Napoleon i Pierre.

Tajlandia - Mało można powiedzieć o tej reprezentacji gwiazdami są trzej bracia oraz ich kapitan Japonia ciężko walczyła o wygraną.